Vineri, 05 Iunie 2026

Autorii mai multor furturi, identificați de polițiștii constănțeni

de Sorin HULUBEI Luni, 26 Iunie 2017 170 < 1 min citire
Autorii mai multor furturi, identificați de polițiștii constănțeni
Ieri, la ora 03.30, polițiștii din cadrul Secției 5 Rurale Cogealac l-au identificat pe R.A.-G., în vârstă de 35 de ani, din București, care ar fi sustras un autoturism parcat pe raza localității Vadu – județul Constanța. Prejudiciul a fost recuperat în totalitate și predat persoanei vătămate.
De asemenea, polițiștii din cadrul Poliției municipiului Constanța l-au depistat pe G.E.-A., în vârstă de 19 ani, din Constanța, care ar fi sustras, dintr-o societate comercială din Constanța, două perechi de ochelari de soare. Prejudiciul în valoare de 120 lei a fost recuperat în totalitate și predat persoanei vătămate.
Nu în ultimul rând, un tânăr de 17 ani a spart geamul unui magazin din localitatea Darabani și a furat mai multe pachete de țigări. Prejudiciul a fost recuperat în totalitate și predat persoanei vătămate. Polițiștii constănțeni continuă cercetările în toate cele trei cazuri.
Taguri
Articolul anterior Mâine, se oprește apa în satul Arsa din comuna Albești
Articolul următor Avertizare pentru călătorii CFR în timpul temperaturilor ridicate

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei