Sâmbătă, 06 Iunie 2026

SCANDAL ÎN TOMIS III. TAXIMETRIST UMPLUT DE SÂNGE, DE CLIENTUL SĂU

de Sorin HULUBEI Marţi, 15 Noiembrie 2016 2091 < 1 min citire
SCANDAL ÎN TOMIS III. TAXIMETRIST UMPLUT DE SÂNGE, DE CLIENTUL SĂU
Scandal pe strada Adamclisi, din municipiul Constanța. 
Un client a luat la bătaie un taximetrist, după ce nu s-au înțeles la bani. Agresorul, din Călărași, este cercetat în libertate, după altercația din cartierul Tomis Nord. Polițiștii Secției 2 Constanța au intervenit ieri, la ora 18.30, după ce Aurel Drăgan l-a luat la bătaie pe Marian Popa, fiindcă nu s-au înțeles asupra prețului după cursa făcută. 
La fața locului au ajuns polițiștii, care au fost înjurați de către agresor. Aurel Drăgan a fost imobilizat și condus la sediul poliției. În cauză a fost întocmit un dosar penal pentru ultraj, iar agresorul a fost prezentat Parchetului de pe lângă Judecătoria Constanța. Procurorii au decis ca el să fie cercetat în libertate.
Taguri
Articolul anterior Frații Grigorenco, scandal în față la Extrablatt! Unul dintre cei doi a fost arestat
Articolul următor Veste bună pentru unul dintre cei mai buni portari ai Ligii Naționale

Comentează știrea

Taximetristii din Cta
15 noiembrie 2016
ultimii oameni

nu merita sa strici nicio flegma pe ei. Dupa ce ca taxiurile lor sunt ultimele cazaturi, sunt mizerabile, te mai si fura pe fata cu nesimtire.

fane
15 noiembrie 2016
ce nație era taximetristii?

Era rom sau țigan?

hjcghh
15 noiembrie 2016
......

Nu ai voie sa lovesti!!!! Daca te simti furat, prostit, inselat...suni la politie. Nu trăim in Tara Nimănui sa ne facem legea. Cineva scia ca taxiurile sunt niste cazaturi... cumpara-ti frate masina...mergi pe jos...iati avion...stai închis in casa CÂRCOTASULE. Ai sute de taxiuri in Ct. beleste ochii cand te urci in el sa vezi tariful pe usa, sa vezi starea masini , sa vezi fata soferului. Credema ca avem uni din cei mai civilizati taximetristi. Sa sti ca nu sunt taximetrist. Respectai ca sunt niste oameni care vor o pâine cinstit.

Cip
16 noiembrie 2016
Gresit

Din cauza unor așa ziși taximetriști toți suntem catalogat la fel de anumite persoane. Le aduc aminte că se supără când străinii ne fac pe toți țigani si hoți din cauza unora dintre noi, dar vad ca si noi facem la fel generalizam fără să ne gandim ca majoritatea sunt oameni onesti care care cauta sa castige un ban corect.

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei