Sâmbătă, 06 Iunie 2026

TRAGEDIA DIMINEŢII! Încă o persoană rănită în exploziile de la Crevedia a murit

de Alina DRACOPOL Marţi, 05 Septembrie 2023 719 28 sec citire
TRAGEDIA DIMINEŢII! Încă o persoană rănită în exploziile de la Crevedia a murit
Încă o persoană rănită în exploziile de la Crevedia, care era internată la Spitalul Clinic de Urgenţă "Bagdasar Arseni", a murit marţi dimineaţă, a informat Ministerul Sănătăţii.
"În cursul acestei dimineţi, a decedat la Spitalul Clinic de Urgenţă "Bagdasar Arseni" Bucureşti încă unul din pacienţii aflaţi în stare foarte gravă de la începutul internării şi care avea un prognostic rezervat. Acesta era de origine nepaleză şi avea arsuri de peste 90% pe suprafaţa corporală", afirmă sursa citată, pentru Agerpres.
Aceasta este a cincea persoană care a murit în urma exploziilor care au avut loc la Crevedia.
Taguri
Articolul anterior Primăria Cernavodă modernizează Casa de Cultură din localitate
Articolul următor SUA. Prima Doamnă, testată pozitiv la COVID-19!

Comentează știrea

fani
5 septembrie 2023
hotia

Ca si criminalul vinovat de incendierea bolnavilor din Spitalul de infectioase,cel dela Crevedia umbla si el liber si negociaza cu victimele ....Intre timp ,zilnic ,numarul victimelor creste. Scarba totala

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei