Vineri, 05 Iunie 2026

Un bărbat și-a luat la bătaie soția. Motivul este halucinant

de Madalina PETRESCU Vineri, 20 Decembrie 2024 189 < 1 min citire
Un bărbat și-a luat la bătaie soția. Motivul este halucinant
Un bărbat din municipiul Suceava are dosar penal pentru violență în familie, după ce și-a lovit soția pentru că nu i-a plăcut cum a împodobit bradul de Crăciun.
Potrivit Monitorul de Suceava, cei doi soți s-au apucat de făcut bradul miercuri seară, în timp ce consumau alcool. La un moment dat, băutura s-a terminat, iar bărbatul a plecat să mai cumpere, spunându-i soției să finalizeze între timp împodobirea bradului.
Acesta s-a întors după jumătate de oră, dar nu i-a plăcut cea a găsit, astfel că a început cearta. Când spiritele s-au aprins, bărbatul a început să-și lovească soția, iar aceasta a sunat la poliție.
Echipajul sosit la fața locului a stabilit că nu era necesară emiterea vreunui ordin de protecție, iar femeia a refuzat să meargă la spital. Polițiștii au întocmit un dosar penal pentru comiterea infracțiunii de violență în familie.
Taguri
Articolul anterior Undă verde pentru centrala de cogenerare de la Midia. Fondul de Investiții în Energie kazah-român și-a îndeplinit obligațiile
Articolul următor Ancheta fraților Tate reluată de la zero. Dosarul returnat la DIICOT

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei