Duminică, 07 Iunie 2026

Un tânăr din județul Constanţa nu a mai fost văzut de aproape o săptămână!

de Andreea CARAUA Marţi, 13 Mai 2025 247 < 1 min citire
Un tânăr din județul Constanţa nu a mai fost văzut de aproape o săptămână!
La data de 12 mai, polițiștii din cadrul Poliției Orașului Cernavodă au fost sesizați cu privire la plecarea voluntară a numitului Daniel Zaharia, în vârstă de 18 ani, din orașul Cernavodă, județul Constanța.
Conform informațiilor oferite de reprezentanții Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) Constanța, la data de 7 mai, acesta a plecat în mod voluntar de la domiciliu, fără a reveni până în prezent.
Daniel Zaharia are 1,80 metri înălțime, 85 – 90 de kilograme, ochi căprui și păr șaten. La data plecării voluntare era îmbrăcat cu blugi negri, tricou alb și purta încălțăminte sport de culoare neagră.
 
Cetățenii care pot furniza orice informații în legătură cu această persoană sunt rugați să contacteze numărul unic pentru apeluri de urgență 112 sau Dispeceratul IPJ Constanța, la numărul de telefon 0241.611.364.
Taguri
Articolul anterior Evaluările la clasele mici, criticate de profesori și părinți: „Devin inutile”
Articolul următor Şantierul Naval Damen Mangalia, „călcat” de inspectorii ITM. „Nu a fost respectat contractul”

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei