Sâmbătă, 06 Iunie 2026

Magazinele Enel din Constanța, închise joi, 24 ianuarie

de Andreea PERHAIȚĂ Miercuri, 23 Ianuarie 2019 328 < 1 min citire
Magazinele Enel din Constanța, închise joi, 24 ianuarie
Cele două magazine Enel din Constanța vor fi închise joi, 24 ianuarie, zi declarată liberă legală. Vineri, însă, acestea își vor relua programul normal, fiind deschise între orele 8 și 16. 
Dacă doriți informații privind evidența facturilor de energie electrică, calculator tarifar, soldul și plățile efectuate, le puteți afla fie prin intermediul aplicației pentru telefonul mobil MyEnel App - ce poate fi descărcată gratuit de pe App Store sau Google Play, fie accesând pagina www.enel.ro secțiunea MyEnel. Tot acolo puteți înregistra indexul. De asemenea, pentru transmiterea indexului, se poate apela gratuit InfoEnel la numărul de telefon 0800/07.08.09, pentru serviciul de telecitire. 
În plus, clienții Enel Energie care doresc să își achite factura de energie electrică în această perioadă pot utiliza modalitățile alternative de plată, precum: numerar prin intermediul rețelelor partenere, ATM-uri (bancomate), debit direct, internet sau virament bancar. Reamintim că, în perioada în care nu este prevăzut program cu publicul, nu se vor face preavizări sau deconectări de la rețeaua de energie electrică. 
Taguri
Articolul anterior Cu ochii pe ruina de la Palatul Copiilor Constanța. "Nu-i schimbăm destinația!"
Articolul următor Mai multe străzi din Constanța, închise, până vineri, traficului mașinilor

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Social

Ultima oră

Titlurile zilei