Un nou eșec pentru Victor Pițurcă la arabi

de Cuget Liber Sâmbătă, 16 Mai 2015 173
Fostul selecționer Victor Pițurcă a ratat calificarea în Liga Campionilor Asiei. Al Ittihad a reușit doar un egal, acasă, 1-1, cu Al Ahli.

Oaspeții au înscris golul egalării în minutul 89 al partidei, prin Al Moasher. Fahd Al Muwallad a înscris pentru Al Ittihad în minutul 84. Al Ittihad a terminat sezonul pe locul 4 al clasamentului, nereușind să se califice pentru Liga Campionilor Asiei, potrivit dolcesport.ro.

6-6
16 mai 2015
Babaroasele

Incredibil cat de mult se aseamana situatiile, parca aud de un meci al nationalei cand era Piti antrenor. Se pare ca nici la arabi nu-i ies babaroasele, ale draq, deh mah Piti ce sa-i faci, nu poti sa dai 6-6 tot timpul aia e. Ideea ar fi ca poate te apuci si tu sa inveti sa antrenezi ca n-ai stiut niciodata si nici nu vei sti daca nu pui mana pe carte. Si cand zic carte nu ma refer la asul de trefla...