Duminică, 07 Iunie 2026

Le-a dat „foc” fanilor! Răzvan Exarhu, surprins la plimbare cu căruciorul

de Simona ANGHEL Sâmbătă, 24 Ianuarie 2026 8222 < 1 min citire
Le-a dat „foc” fanilor! Răzvan Exarhu, surprins la plimbare cu căruciorul
O postare publicată în această dimineață de prezentatorul radio Răzvan Exarhu pe pagina sa de Facebook a stârnit un val de reacții și comentarii, după ce acesta a apărut într-o fotografie surprinsă în timpul unei plimbări cu căruciorul.
Cunoscut pentru discreția sa, producătorul și prezentatorul radio și TV, jurnalist, bucătar și autor al volumului „Fericirea e un ac de siguranță”, a însoțit imaginea de o explicație cu umorul său caracteristic: „M-a surprins un prieten din Carcaliu și a remarcat, pe bună dreptate: Tineretul din ziua de azi, toată ziua cu ochii în telefon, nu mai pune unul mâna pe o carte, pe o șampanie...".
Pentru a menține suspansul, Exarhu nu a clarificat nici în fața sutelor de comentatori dacă bebelușul din fotografie este sau nu copilul său, dacă este fată sau băiat. 
Născut la 29 iulie 1969, la Brăila, Răzvan Exarhu a devenit cunoscut publicului larg prin emisiunile „Rondul de dimineață” și „Rondul de noapte”, difuzate la Pro FM, iar în prezent realizează matinalul „Morning Glory” la Rock FM. De-a lungul timpului, a fost și membru al juriului emisiunii MasterChef, difuzată de Pro TV.
Taguri
Articolul anterior Cum s-a petrecut tragedia celor doi copii, verișori, căzuți în râul înghețat
Articolul următor Tânăr reținut după incendierea unei biserici și agresarea unei vânzătoare de lumânări

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Actualitate

Ultima oră

Titlurile zilei