Un bărbat din Iași a încurcat avizierul dintr-un supermarket cu rubrica de matrimoniale. Mesajul ieșeanului i-a amuzat pe clienții care l-au citit, potrivit
RomâniaTVBărbatul din Iași care era în căutarea unei partenere a scris un mesaj la avizierul pentru formularele de reclamații din supermarket, în care prezintă ce îi poate oferi unei femei, în schimbul unei relații.
- Publicitate -
„Caut doamnă sau domnișoară pentru relație serioasă pe termen scurt. Ofer seriozitate și bonuri de masă", este anunțul domnului din Iași, care și-a lăsat și numărul de telefon, pentru a putea fi contactat de posibilele pretendente.
Mesajul care a devenit viral pe Facebook a strâns mai multe comentarii.
„Dacă era prințul din Dubai și avea bonuri de masă la el… era coadă… Mei!", a scris cineva.
„Țin minte în 2002 când am văzut prima oară gluma asta", a comentat un alt internaut.
„Să mai spună cineva că mama proștilor nu este mereu gravidă: De la 1 ianuarie la 31 decembrie!", a adăugat altă persoană.