Vineri, 05 Iunie 2026

Teo și Bosquito, la Harlequin

de Simona ANGHEL Miercuri, 27 Iulie 2016 431 < 1 min citire
Teo și Bosquito, la Harlequin
Unul dintre cei mai apreciați comedianți din România, TEO, revine astă-seară, de la ora 21.30, la Constanța, pentru un super-show de stand-up comedy pe scena Harlequin Mamaia. Prețul unui bilet este de 35 lei.
Mâine, de la aceeași oră, este rândul trupei Bosquito să urce pe scena de la Harlequin, după ce recent a susținut un concert și la Festivalul Folk You din Vama Veche.
În cei 15 ani de activitate, trupa Bosquito a știut să cucerească publicul cu hit-uri precum "Pas cu pas", "Pepita", "Hopa Hopa", "Două mâini", "Marcela" și lista continuă. Până în prezent, formația a lansat cinci albume: "Bosquito" (2000), "Sar scântei" (2001), "Cocktail Molotov" (2003), "Fărâme din soare" (2004) și "Babylon" (2014).
Prețul unui bilet este de 55 lei. 
Taguri
Articolul anterior În Piațeta Casino, spectacole cu Maia Morgenstern și Proconsul
Articolul următor "Cafeneaua publică", o provocare adresată adolescenților constănțeni

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Cultură-Educație

Ultima oră

Titlurile zilei