Joi, 04 Iunie 2026

Cadavru cu o pungă de plastic pe cap, descoperit pe stradă

de Cuget Liber Joi, 31 Octombrie 2019 205 < 1 min citire
Cadavru cu o pungă de plastic pe cap, descoperit pe stradă
Descoperire macabră în București joi dimineață, autoritățile sunt în alertă. Polițiștii au deschis o anchetă de moarte suspectă și continuă cercetările în acest caz, anunță România TV.Descoperire de groază în cartierul Drumul Taberei din Capitală. Un bărbat de aproximativ 40 de ani a fost găsit mort, lângă un bloc, cu o pungă pe cap. Criminaliștii au ajuns de urgență la fața locului.
"La data de 31 octombrie a.c., Secția 25 Poliție a fost sesizată prin apel 112, cu privire la faptul că pe o stradă din Sectorul 6, se află cadavrul unui bărbat cu o pungă trasă pe cap. La fața locului au sosit de îndată echipaje de poliție care au constatat că cele sesizate se confirmă și au procedat la delimitarea locului unde a fost găsit cadavrul", a transmis, joi dimineață, Poliția Capitalei.
Sursa citată a precizat că polițiști din cadrul Serviciului Omoruri desfășoară cercetări la fața locului în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs acest eveniment.
Taguri
Articolul anterior Fată de 15 ani, dată dispărută! Poliția cere ajutor pentru găsirea ei
Articolul următor Exclusiv Auto, noul partener service Volkswagen din Constanța

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei