Sâmbătă, 06 Iunie 2026

Constănțeancă din Palazu Mare, dispărută de două săptămâni

de Florentina BOZÎNTAN Vineri, 25 Ianuarie 2013 289 < 1 min citire
Polițiștii Secției 2 Constanța au fost sesizați de dispariția unei tinere de 20 de ani, din Palazu Mare. Mirela Daniela Chiriță a plecat de la domiciliul prietenului ei, în urmă cu aproape două săptămâni, mai precis în dimineața zilei de 14 ianuarie, la ora 9,30, iar până în prezent nu a mai fost văzută. Semnalmentele tinerei sunt: înălțime 1,65 metri, 55 - 60 kilograme, păr șaten lung, față ovală, ten deschis, constituție atletică, ochii căprui, cu cicatrice sub forma unei alunițe pe obrazul stâng. La data dispariției purta o geacă de culoare albă, pantaloni tip blue-jeans de culoare albastră, cizme de culoare neagră.
Persoanele care pot furniza orice informații în legătură cu această tânără sunt rugate să contacteze Secția 2 Poliție sau Poliția Constanța, telefon 0241.611.364. 
Taguri
Articolul anterior Septuagenar prins la volan, fără permis auto
Articolul următor "Ce se întâmplă cu oamenii care spun NU corupției?"

Comentează știrea

JYJTwdCzSyChiL
29 august 2014
goGpnwZRXla

hx3W68 hcolxkwrboyj, [url=http://eldijgictkqu.com/]eldijgictkqu[/url], [link=http://gdeumstnplsp.com/]gdeumstnplsp[/link], http://ulpztoofoayh.com/

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei