Duminică, 07 Iunie 2026

Gheorghe Dincă, AUDIAT pentru o a TREIA victimă. Telefonul ei ar fi fost găsit în locuința lui

de Cuget Liber Marţi, 30 Iulie 2019 2278 < 1 min citire
Gheorghe Dincă, AUDIAT pentru o a TREIA victimă. Telefonul ei ar fi fost găsit în locuința lui
Informații de ultimă oră. Gheorghe Dincă a fost audiat în cazul morții unei a treia tinere. Conform România TV, Dincă ar fi fost audiat astăzi pentru moartea unei adolescente care a murit decapitată acum trei ani într-un parc din Craiova. Telefonul fetei ar fi fost găsit la locuința lui Dincă.
Este vorba de Alexandra Goghez, o tânără de 17 ani găsită moartă în Parcul "Nicolae Romanescu" din Craiova.
Alexandra Goghez a fost decapitată și abandonată într-o zonă cu vegetație bogată din parc, după ce a fost jefuită și violată.
Când părinții adolescentei au anunțat dispariția fetei, li s-a spus că este normal pentru o fată de vârsta ei să plece de acasă. La câteva săptămâni, însă, tânăra a fost găsită decapitată într-un parc.
Taguri
Articolul anterior DIN NOU ACCIDENTE PE BANDĂ RULANTĂ, PE A2! Traficul este restricționat
Articolul următor Simona Halep a fost decorată de președintele Klaus Iohannis cu Ordinul Național Steaua României

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei