Joi, 04 Iunie 2026

Ați văzut-o? O tânără de 21 de ani a dispărut din Cernavodă

de Camelia MIU - MITRIC Joi, 16 Iunie 2011 332 < 1 min citire
La data de 8 iunie 2011, polițiștii din Cernavodă au fost sesizați de către o localnică, despre faptul că la data de 7 iunie 2011, sora ei, Alina Nicoleta Borcan, de 21 ani, a plecat de la domiciliu și nu a mai revenit până în prezent.
Semnalmentele persoanei dis-părute sunt: înălțime 1.65 m, greutate 43 kg, constituție aste-nică, față ovală, ochi negri, mari, gură mică, buze subțiri, păr negru, lungime medie. Prezintă o cica-trice în zona dreaptă a abdome-nului, urmare a unei intervenții chirurgicale.
Nu se cunosc obiectele de îmbră-căminte pe care le purta la data dispariției.
Cetățenii care pot furniza orice informații în legătură cu această persoană sunt rugați să contacteze Poliția Municipiului Cernavodă sau Dispeceratul IPJ Constanța, tel. 0241.611.364 int. 20005.
Articolul anterior Sezonul reducerilor la pedepsele pentru omor
Articolul următor Afacerist constănțean, 18 ani după gratii

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei