Campania "Oameni de Valoare pentru Constanța", organizată de Asociația Isis și Spitalul Privat Isis lansează o provocare tinerilor talentați.
- Publicitate -
Ai intre 16 și 30 de ani? Îți place să cânți? Vrei să urci pe scenă în lumina reflectoarelor? Atunci, înscrie-te la preselecția organizată pentru ediția aniversară a Galei Oameni de Valoare pentru Constanța, iar dacă vocea ta va fi cea mai apreciată, poți câștiga un premiu în valoare de 1.000 de euro.
Ediția aniversară a Galei Oameni de Valoare pentru Constanța - 5 ani - va fi celebrată prin acorduri muzicale ce se doresc a deveni modele de portative pentru generațiile următoare.
"Așa cum Isis naște campioni, la fel Gala noastră va da viață vocilor pe drumul spre afirmare", au afirmat organizatorii.
O campanie inițiată de Asociația Clubul Isis și susținută de Spitalul Privat Isis.
Datele când vor avea loc preselecțiile urmează să fie anunțate de organizatori pe www.oamenidevaloare.ro.