Duminică, 07 Iunie 2026

Tâlhar mușcat de femeia căreia i-a furat lănțișorul de aur. Vezi ce a pățit victima!

de Florentina BOZÎNTAN Vineri, 07 Septembrie 2012 426 < 1 min citire
Doi tineri, de 21 și respectiv 23 de ani, sunt cercetați de Polițiștii municipiului Constanța, fiind acuzați de tâlhărirea unei femei. Azi noapte, în jurul orei 1,30, o constănțeancă de 49 de ani a sunat la Serviciul 112 pentru a cere sprijin, după ce a fost victima unei tâlhării. Ea a povestit că în timp ce mergea pe o alee dintre blocurile de pe strada I. G. Duca, doi indivizi au atacat-o din spate, iar unul dintre ei i-a smuls lănțișorul de 18 K.
În altercația creată, femeia l-a mușcat pe unul dintre tâlhari de degetul arătător, pierzându-și un dinte incisiv de pe mandibulă.
Suspecții au fost prinși după aproximativ o oră. Ei au fost observați în timp ce mergeau pe o stradă din Valu lui Traian. Pentru că semnalmentele corespundeau, au fost duși la sediul Poliției municipiului Constanța, unde lănțișorul furat a fost găsit în pantoful unuia dintre suspecți.
Taguri
Articolul anterior A început Trofeul Black Sea Sailing – Regata Neptun
Articolul următor Sex oral pe varianta Constanței. Fata ceruse 30 lei / Galerie foto

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei