Duminică, 07 Iunie 2026

TÂLHĂRIE PE O STRADĂ DIN CONSTANȚA! FEMEIE LĂSATĂ FĂRĂ CERCEI ȘI ALTE BUNURI!

de Cuget Liber Miercuri, 26 Septembrie 2018 1322 < 1 min citire
TÂLHĂRIE PE O STRADĂ DIN CONSTANȚA! FEMEIE LĂSATĂ FĂRĂ CERCEI ȘI ALTE BUNURI!
Urmare a cercetărilor în cazul comiterii unei infracțiuni de tâlhărie, polițiștii din cadrul Biroului Investigații Criminale al Poliției municipiului Constanța au identificat un bărbat, în vârstă de 35 de ani, din Constanța, bănuit de comiterea faptei.
Astfel, la data de 22 septembrie a.c., bărbatul în cauză ar fi deposedat, prin violență, o femeie în vârstă de 35 de ani, din Constanța, de bunuri precum o pereche de cercei din aur (aproximativ 4 grame), un telefon mobil și suma de 500 de lei.
Fapta s-a petrecut pe o stradă din municipiul Constanța, în jurul orei 21.00.
Prejudiciul a fost recuperat în totalitate și predat persoanei vătămate.
Polițiștii constănțeni l-au reținut pe bază de ordonanță pe bărbat, iar la data de 26 septembrie a.c. îl vor prezenta instanței de judecată cu propunere de arestare preventivă pentru 30 de zile.
Taguri
Articolul anterior Trupul unui bărbat ucis în urmă cu 40 de ani, găsit după ce din stomacul acestuia a crescut un smochin
Articolul următor Lucrări RAJA. Ce zone din Constanța nu vor avea apă rece

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei