Vineri, 05 Iunie 2026

Un tânăr de 28 de ani s-a spânzurat în spatele Liceului "Traian"

de Camelia MIU - MITRIC Luni, 23 Mai 2011 586 < 1 min citire
Un tânăr de 28 de ani s-a spânzurat în spatele Liceului "Traian"
Un tânăr de 28 de ani, Ismail Uzupeir, din Constanța, și-a pus capăt zilelor spânzurându-se de un copac, în spatele Liceului "Traian". Rudele acestuia spun că băiatul a plecat sâmbătă seară de acasă și nu s-a mai întors. Ieri dimineață, familia a început să-l caute, unul dintre frații săi găsindu-l spânzurat într-unul dintre copacii situați în spatele Liceului "Traian".
Rudele acestuia spun că, în urmă cu o săptămână, băiatul a fost internat, pentru două zile, la Secția de Neuropsihiatrie de la Palazu Mare. El nu avea un loc de muncă, nu era căsătorit și nu avea copii.
Corpul neînsuflețit al tânărului a fost dat jos din copac cu ajutorul unui echipaj aparținând ISU Dobrogea și transportat la Morga Cimitirului Central în vederea efectuării necropsiei.
Articolul anterior Braconieri prinși în acțiune de polițiștii de frontieră
Articolul următor Consiliul Județean dă 4 milioane de lei pentru salvamari

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei