Sâmbătă, 06 Iunie 2026

VIOL LA CONSTANȚA / Tânără de 20 de ani, agresată în plină stradă, în drum spre casa iubitului

de Sorin HULUBEI Luni, 06 Februarie 2017 5735 < 1 min citire
VIOL LA CONSTANȚA / Tânără de 20 de ani, agresată în plină stradă, în drum spre casa iubitului
Polițiștii din Tuzla au fost sesizați de către o tânără, în vârstă de 20 de ani, cu privire la faptul că ar fi fost violată, în acest week-end, în timp ce se îndrepta spre locuința iubitului. Fata, domiciliată în localitatea Limanu, se afla în drum spre casa iubitului ei, din comuna constănțeană Tuzla. 
Femeia le-a spus polițiștilor că s-a deplasat cu un taxi în localitatea Tuzla, sâmbătă, în jurul orei 06.30. După ce a coborât din mașină, s-a întâlnit din întâmplare, pe stradă, cu un bărbat, o cunoștință a presupusei victime. Bărbatul ar fi constrâns-o pe fată să întrețină raporturi sexuale împotriva voinței sale, în plină stradă. În plus, victima spune că bărbatul ar fi mușcat-o în zona fesei drepte după terminarea presupusului viol.
Polițiștii l-au identificat și depistat pe presupusul agresor, un localnic în vârstă de 28 de ani. Întrucât victima a refuzat să fie dusă la Serviciul Județean de Medicină Legală, în vederea examinării, oamenii legii nu l-au reținut pe bărbat. Totuși, femeia dorește să se continue cercetările în dosarul penal pentru ca bărbatul să fie tras la răspundere, acuzându-l pe acesta de viol.  
Taguri
Articolul anterior Accident în lanț pe un bulevard: opt autoturisme implicate, patru persoane rănite
Articolul următor Spitalul de Urgență Constanța, aglomerat: peste 1.000 de pacienți în doar trei zile

Comentează știrea

Alex
6 februarie 2017
Viol???

O tarfa, la ora 06.30 dimineata mergea la iubit si la ora aia s-a intalnit cu pofticiosul ala pe care il cunostea.

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei