Miercuri, 24 Iunie 2026

Niciodată nu lași singure patru blonde în mașină…

de Cuget Liber Miercuri, 24 Iunie 2026 60 24 sec citire
Niciodată nu lași singure patru blonde în mașină…
Polițistul oprește o mașină plină cu blonde și spune:
- Buna ziua, doamnelor! Se pare că va trebui să întoarceți, aici se lucrează.
- Vai, ce bine! Credeam că o să îmi cereți permisul, pentru că nu-l am!
Cealaltă, văzând ce tâmpenii spune prietena ei, zice:
- Nu o luați în seamă, e beată, nu știe ce zice!
La care a treia din spate:
- Vedeți ce se întâmplă când umbli cu mașini furate?
Iese a patra blondă din portbagaj și zice:
- Gata, am trecut granița? 
Taguri
Articolul anterior Cod galben de furtună la Constanța. Ploi torențiale și vânt puternic
Articolul următor PSD a decis să își asume guvernarea și a făcut o propunere de premier. Iată ce condiții pune!

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Fun

HOROSCOP
Cuget Liber
Bancuri
Cuget Liber

Ultima oră

Titlurile zilei