Joi, 04 Iunie 2026

Dimineți romantice pentru Mihaela Rădulescu

de Cuget Liber Luni, 05 Ianuarie 2015 267 < 1 min citire
Dimineți romantice pentru Mihaela Rădulescu
După ce toată lumea a speculat că între Mihaela Rădulescu și Felix Baumgartner ar fi vorba doar de o aventură, iată că cei doi au o relație în adevăratul sens al cuvântului și sunt de nedespărțit, unul de celălalt. 
Mihaela Rădulescu iubește, dar mai ales se simte iubită. Vedeta a petrecut sărbătorile de iarnă alături de Felix, acasă la el, în Austria, iar momentele dintre cei doi au părut desprinse din povestea. Mihaela Rădulescu s-a simțit mai fericită ca oricând și a avut grijă să imortalizeze fiecare moment în parte. 
Într-una din ele, parașutistul Felix Baumgartner este surprins la bustul gol, în timp ce se află la el într-una din camerele casei sale. Undeva pe fundal, se poate observa roata unei motociclete. 
Taguri
Articolul anterior Cine este bărbatul care a ajutat-o să treacă peste divorțul de Ducu Ion!
Articolul următor Catedrala din Koln, în beznă, în semn de protest față de manifestațiile antiislam

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei