Frumoasa Nicoleta Luciu este în culmea fericirii! De sâmbătă, bruneta a devenit oficial soția afaceristului Zsolt Cergo, după șapte ani de iubire pătimașă.
- Publicitate -
Proaspeții însurăței au decis să spună "pas" vacanței de după nuntă, așa că nu vor avea o lună de miere în adevăratul sens al cuvântului, căci nu vor nici în ruptul capului să stea departe de copii.
Totuși, după mai multe discuții, Nicoleta și soțul său au găsit soluția salvatoare: vor pleca în vacanță împreună cu cei patru copii ai lor, dar înainte vor sta singuri câteva zile. Astfel, la începutul lunii iunie, cei doi vor merge patru zile în Croația, într-o vacanță de pregătire.
"Vom merge să vedem aparta-mentul unde ne vom caza, ca să putem face planuri: unde dorm co-piii, unde vom ține căruciorul, unde vom sta noi etc. Apoi vom reveni în România și vom pleca din nou în Croația, de data aceasta împreună cu Zsolt junior (4 ani) și cu tripleții Kim, Kevin și Karoly (6 luni)", a declarat vedeta pentru Click.