Joi, 04 Iunie 2026

Penelope nu crede în căsătorie

de Cuget Liber Luni, 10 Martie 2008 434 < 1 min citire
Actrița spaniolă Penelope Cruz a dezmințit zvonurile privind o posibilă căsătorie cu iubitul său, actorul premiat la Oscar Javier Bardem, declarând că nu crede în mariaj, potrivit site-ului fametastic.co.uk.
Dacă în 2006, actrița din "Volver" declara că ar vrea să aibă copii, "peste câțiva ani", acum, aceasta afirmă: "Mi-ar plăcea să am copii într-o zi, dar nu acum".
În ceea ce privește căsătoria, Cruz a adăugat: "Nu știu dacă cred în căsătorie. Cred în familie, în dragoste, în copii. Depinde de situație, dar nu mai știu sigur ce reprezintă căsătoria în zilele noastre".
Conform informațiilor vehiculate în presă, Penelope Cruz și Javier Bardem au început să iasă împreună din toamnă, aceștia petrecând împreună după gala premiilor Oscar, unde actorul spaniol a fost recompensat cu premiul pentru cel mai bun rol secundar, pentru partitura din "Nu există țară pentru bătrâni".
Taguri
Articolul anterior CFR Cluj nu s-a împiedicat de Gloria Buzău
Articolul următor Centrul "Europe Direct" pregătește o bibliotecă virtuală

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei