Vineri, 05 Iunie 2026

Show-uri erotice la Costinești

de Cuget Liber Luni, 12 Septembrie 2011 2661 < 1 min citire
Show-uri erotice la Costinești
Alina Plugaru a avut o vară foarte agitată din punct de vedere profesional. Ea a petrecut tot sezonul estival la malul mării, la Costinești, unde, alături de trupa ei de dans erotic, "Erotic Dreams Show by Alina Plugaru" a susținut reprezentații incendiare într-unul dintre cele mai mari cluburi din stațiunea studenților.
Cele două tinere care au însoțit-o, șatena Gabi și blonda Alexa care nu s-au ferit să se dezbrace, lasciv, pe scena discotecii din Costinești, au reușit ca, în cele aproape 50 de show-uri pe care le-au susținut în cele două luni petrecute pe Litoral să se bucure de un succes fantastic.
"Ne recunoștea lumea pe stradă. Nu m-am așteptat niciodată să avem un asemenea succes. Ne-am distrat de minune la Costinești și acum ne-am întors la București pentru a continua seria de show-uri erotice, odată cu venirea toamnei, în cluburi din Capitală și din țară", ne-a spus Alina Plugaru.
Taguri
Articolul anterior Cele mai scumpe case ale celebrităților
Articolul următor "Exclusiv" pe mâna procurorilor

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei