Duminică, 07 Iunie 2026

Gorghiu: Atât Ponta cât și Antonescu au avut de pierdut din ruperea USL

de Carmen MOCANU Miercuri, 29 Iulie 2015 149 < 1 min citire
Gorghiu: Atât Ponta cât și Antonescu au avut de pierdut din ruperea USL
Copreședintele PNL Alina Gorghiu a declarat, într-o emisiune televizată, că atât Victor Ponta cât și Crin Antonescu au avut de pierdut în urma ruperii USL.
"Cred că și Victor Ponta și Crin Antonescu au pierdut din ruperea USL. Unul a pierdut partidul și își va pierde cariera politică din varii motive, printre care ultimul este că se încăpățânează să rămână în funcție, o încăpățânare demnă de o cauză mai bună, dar fiecare își alege cauzele pentru care se luptă, iar Crin Antonescu și-a pierdut partidul și a pierdut europarlamentarele în mare parte tot din acest motiv", a spus Alina Gorghiu la Antena 3. 
Taguri
Articolul anterior Surpriză la PRO TV
Articolul următor Pompierii din Constanța, în alertă! Intervin pentru a stinge un incendiu

Comentează știrea

Pacient
29 iulie 2015
O intrebare...

Carmen , nu stiu de ce , dar nu pot sa o sufar cand o vad si aud vorbind pe curvistina asta , imi creste tensiunea si am acces de furie necontrolata... Schimb cat pot de repede programul TV cand apare , dar si pentru poza din ziare/reviste mi se intampla la fel ! Va intreb , sunt bolnav si trebuie sa ma tratez , sau li se intampla si altora ?!?

Alte știri din sectiunea Politică-Administrație

Ultima oră

Titlurile zilei