Duminică, 07 Iunie 2026

Fotbal, Liga I / Farul a pus în vânzare biletele pentru partida cu FC Botoşani

de Sorin MIHALACHE Marţi, 29 Noiembrie 2022 122 < 1 min citire
Fotbal, Liga I / Farul a pus în vânzare biletele pentru partida cu FC Botoşani
După o provocată de acţiunile echipei naţionale şi de startul Campionatului Mondial de fotbal din Qatar, FCV Farul Constanţa revine pe teren propriu, duminică, 4 decembrie, de la ora 13.15, când „marinarii” vor juca împotriva celor de la FC Botoșani.
Meciul contează pentru etapa a 19-a din Superligă și se va disputa pe stadionul „Central” al Academiei Hagi de la Ovidiu.
Conducerea clubului de pe litoral a anunţat că au fost puse în vânzare biletele pentru această partidă, la următoarele preţuri: 100 de lei - Tribuna 0, 80 de lei - Tribuna 1, 60 de lei - Tribuna 2 și 30 de lei - peluze. Biletele se pot achiziționa online, de pe bilete.ro, dar și din rețeaua de magazine Germanos, Vodafone, Inmedio & Relay și Poșta Română.
De asemenea, biletele se pot achiziționa de la Farul Cafe, din incinta Bazei Academiei Hagi, dar și din Pop-up Store-ul deschis în City Mall Constanța.
În ziua jocului, casele de bilete de la stadion se vor deschide începând cu ora 11.15. Copiii sub 7 ani au intrarea gratuită însoțiți de un părinte.
Foto: farulconstanta.com 
Taguri
Articolul anterior În ședința de Consiliu Local Constanța, Costin Răsăuțeanu afirmă că la CT BUS sunt probleme
Articolul următor Peste 3.700 de persoane angajate la Bursa locurilor de muncă pentru absolvenţi

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Sport

Ultima oră

Titlurile zilei