Podium pentru luptătorii constănțeni la Jocurile Sportive ale Mangaliei

de Andrei ALDEA Vineri, 31 August 2012 283
Zilele trecute, în cadrul Jocurilor Sportive Mangalia 2012, luptătorii Clubului Sportiv Mangalia au reușit mai multe clasări pe podium, atât la Cupa Mangaliei, cât și la Campionatul Național de Lupte pe plajă. Astfel, la CN de Lupte pe plajă, categoria 50 kg feminin, Nicoleta Popa (CS Mangalia) a obținut locul 2, fiind surclasată de Fetem Pană (Onești), locul 3 revenind Fabitei Dobre (Ciamurlia). La masculin, categoria până în 70 kg, proba a fost dominată de Gabriel Moajer (Steaua București), locul 2 - Ionel Chilian (Jimbolia), iar locul 1, fostului sportiv al CS Mangalia, transferat acum 2 ani la Steaua București, Răzvan Roman. Cupa Mangaliei a oferit, de asemenea, un prilej sportivilor de a se afirma în cadrul unui eveniment amplu. La categoria de până în 70 kg, cadeți, Ionuț Caraș (LPS "Nicolae Rotaru" CSS Constanța) a dat din nou lovitura, reușind să câștige titlul de campion. La 40 kg, cadete, Andreea Ana (CS Mangalia) s-a impus pentru locul 1, iar la 50 kg, Cristina Pintilie (CS Mangalia) a obținut locul 2.

christian louboutin reviews
28 februarie 2014

christian louboutin san francisco Stiri Sport : Podium pentru luptătorii constănțeni la Jocurile Sportive ale Mangaliei | Ziarul Cuget Liber de Constanta Online christian louboutin reviews http://ankdistributions.co.in/images/christian-louboutin-black.asp