Sâmbătă, 06 Iunie 2026

Restricție de circulație, duminică, în zona stadionului "Farul"

de Andrei ALDEA Vineri, 09 Noiembrie 2012 468 29 sec citire
Restricție de circulație, duminică, în zona stadionului "Farul"
Pentru data de duminică, în intervalul orar 18.00 - 24.00, Gruparea Mobilă de Jandarmi Tomis și Poliția Rutieră Constanța vor restricționa circulația auto pe străzile Primăverii și Ion Andreescu, cu ocazia desfășurării meciului de fotbal dintre FC Viitorul Constanța și Steaua București. 
Accesul spectatorilor spre porțile de intrare ale stadionului se va face pietonal sau cu permis auto eliberat de către organizatorul meciului. Accesul autoturismelor cu permis parcare zona "VIP" și zona "Oficială" se va face numai prin Str. Primăverii (poarta auto). Accesul autoturismelor cu permis parcare zona "Vestiare" se va face numai prin str. Ion Andreescu (poarta auto).
Taguri
Articolul anterior Adevăratul motiv pentru care Tecău se desparte de Lindstedt
Articolul următor Fotbal / Victorie mare pentru Steaua! 2-1 cu Molde

Comentează știrea

1. Comentariu marcat ca fiind necorespunzător

Acest comentariu contravine regulilor și condițiilor de utilizare a site-ului CugetLiber.ro. Conținutul lui poate fi inadecvat sau chiar ofensator pentru vizitatori. Daca ai luat la cunoștință avertismentul și dorești să citești acest comentariu pe propria răspundere click aici.

mama san
9 noiembrie 2012
BLAT ORDINAR

un meci cu rezultat stiut de la inceputul campionatului: 2 solist!

Alte știri din sectiunea Sport

Ultima oră

Titlurile zilei