Programul zilei de miercuri, 1 iulie, de la Antena 3 Constanța

27
< 1 min citire
Programul zilei de miercuri, 1 iulie, de la Antena 3 Constanța - program-1782835389.webp
Programul începe la ora 07:00, cu reluarea emisiunii „Constanța Vorbește”, urmată, de la 08:00, de „Bună dimineața, Constanța!”, alături de Andreea Andronache și Mircea Ghiță. Știrile zilei, informații utile, invitați și subiecte de interes vor deschide o nouă dimineață în compania telespectatorilor.
De la 17:00, Larisa Voinea revine cu principalele Știri Locale, iar la 17:30, în cadrul emisiunii „În Prim-Plan”, Alina Gâju o are ca invitată pe Adriana Arghirescu, viceprimarul municipiului Constanța. Ediția este dedicată proiectelor administrației locale, investițiilor aflate în derulare și planurilor de dezvoltare ale municipiului.
La 18:00, vă aducem o nouă ediție a Știrilor Locale, cu cele mai importante evenimente ale zilei din județul Constanța.
Seara continuă, de la 18:30, cu „Constanța Vorbește”, unde Cătălina Buzoianu îl are invitat pe Cosmin Bârzan, președintele Centrului de Resurse Civice. Discuția va aborda implicarea civică, dialogul dintre cetățeni și autorități, proiectele dedicate comunității și rolul societății civile în dezvoltarea județului.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0285 secunde