Breaking news Accident rutier grav pe B-dul Aurel Vlaicu din Constanța. Două femei au ajuns la spital

283
16 sec citire
Accident rutier grav pe B-dul Aurel Vlaicu din Constanța. Două femei au ajuns la spital - smurd-1763361005.jpg
Un accident rutier deosebit de grav s-a produs în această dimineață pe Bulevardul Aurel Vlaicu din Constanța, la vaporaș. 
Potrivit reprezentanților SAJ Constanța un autoturism a lovit doi pietoni. La fața locului intervin resurse SAJ B2 și SMURD B.
Este vorba despre două femei care au suferit traumatism lombar. Victimele au fost transportate la Spitalul Județean Constanța.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.2043 secunde