Accident rutier la ieșirea din Eforie Nord. Un bărbat a fost dus la spital

105
22 sec citire
Accident rutier la ieșirea din Eforie Nord. Un bărbat a fost dus la spital - saj--1776333683.webp
În urmă cu puțin timp, în județul Constanța, la ieșire din Eforie Nord, s-a produs un accident rutier. Potrivit informațiilor transmise de reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean (SAJ), un bărbat, în vârstă de 67 de ani, s-a dezechilibrat și a căzut de pe scuterul pe care îl conducea.
Persoana în cauză a fost găsită la fața locului conștientă, cu traumatisme la nivelul picioarelor.
Acesta a fost transportat la spital de către echipajul SAJ B2.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.1468 secunde