La un pas de tragedie! Un copil de trei ani a căzut de la etajul al treilea al unui bloc

259
< 1 min citire
La un pas de tragedie! Un copil de trei ani a căzut de la etajul al treilea al unui bloc - copil-1754480965.jpg
Un copil cu vârsta de aproximativ trei ani a căzut, miercuri după-amiază, de la etajul al treilea al unui bloc din municipiul Câmpulung, judeţul Argeş. El a scăpat cu viaţă, fiind preluat de un echipaj medical şi dus la spital.
Incidentul a avut loc miercuri după-amiază, pe strada General Simonescu din municipiul Câmpulung. Primele date arată că un copil de aproximativ trei ani a căzut de la etajul al treilea al unui bloc.
El a fost preluat de un echipaj al Serviciului de Ambulanţă Judeţean Argeş şi dus la spital. Surse medicale au declarat pentru News.ro că micuţul era conştient în momentul în care echipajul medical l-a preluat.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0684 secunde