Analize plătite

116
24 sec citire
Analize plătite - analize-platite-1777912951.webp
Un bărbat intră val-vârtej în cabinetul doctorului:
- Domnul doctor, mă simt foarte rău!
- Spuneți-mi exact ce simptome aveți.
- Păi… uit tot timpul.
- De cât timp aveți aceste simptome?
- Ce anume?
Doctorul își dă ochii peste cap și încearcă să îl lămurească:
- Cât timp a trecut de când ați început să uitați lucruri?
- Ce să uit?
- Domnule, trebuie să faceți analize serioase!
- Aoleu… și cât mă costă?
- 500 de lei.
- … dar eu am plătit deja!

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0363 secunde