Ea e femeia cu care a făcut Demi Moore sex?

465
< 1 min citire
Ea e femeia cu care a făcut Demi Moore sex? - demimore-1325768486.jpg
Se zvonea că Demi Moore și Ashton ar fi divorțat nu din cauza infidelităților actorului, ci pentru că bruneta ar fi preferat femeile.
Brandi Glanville este cunoscută mai ales datorită apariției în reality-show-ul Real Housewives, iar recent, blonda ar fi declarat că s-ar fi culcat cu Demi Moore, dar distracția a fost oprită brusc, atunci când Ashton ar fi intrat în cameră peste ele.
Lucrurile s-ar fi petrecut în 2009, iar actorul nu ar fi fost tare încântat de aven-tura soției sale, iar de acolo ar fi început problemele, mai ales că Demi l-ar mai fi înșelat și cu alte femei.
Pe de altă parte, cei care îi iau ei apărarea, spun că bruneta și tânărul ei soț obișnuiau să facă sex cu încă o femeie, iar Ashton o cam dădea la o parte pe Demi și continua cheful cu cealaltă.
Deranjată de informațiile apărute în presă, Brandi a revenit și a spus că de fapt nu ar fi așa, că nu s-a culcat cu Demi.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!
Pagina a fost generata in 0.0353 secunde