Doliu la DGASPC Constanța. S-a stins din viață un medic cunoscut

162
< 1 min citire
Doliu la DGASPC Constanța. S-a stins din viață un medic cunoscut - 73106843727253445787615560448555-1782465329.webp
Colectivul Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului (DGASPC) Constanța - Centrul de Abilitare și Reabilitare „Sf. Luca” din Negru Vodă deplânge trecerea în neființă a medicului Ion Minodor Popescu, cel care a făcut parte din echipa instituției și și-a dedicat activitatea îngrijirii beneficiarilor.
Reprezentanții instituției îl evocă drept un profesionist respectat și un om deosebit, apreciat pentru competența, responsabilitatea și implicarea de care a dat dovadă de-a lungul carierei. Potrivit acestora, devotamentul și grija pe care le-a oferit beneficiarilor și colegilor vor rămâne o amintire de neșters.
A fost un medic deosebit și un om de o aleasă omenie, care și-a îndeplinit misiunea cu responsabilitate, competență și dăruire față de beneficiari. Transmitem sincere condoleanțe familiei, prietenilor și tuturor celor care l-au cunoscut și prețuit. Dumnezeu să îl odihnească în pace și să îi dăruiască lumină veșnică!", au transmis colegii săi.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0332 secunde