Breaking news Garda de Mediu a pus lacătul pe o fabrică de mobilă din Constanța! Ce nereguli au fost descoperite
Asculta stirea
Comentează știrea
Garda de Mediu cand va face o vizita si la punctul termic/ statie de epurare din vecinatatea magazinului Penny din Tomis Nord, langa vaporasul de la iesirea din oras? Ne-am saturat si intoxicat locuitorii din zona de la noxele emanate continuu de acel punct ( al RAJA sau cui o apartine), care, culmea, a si beneficiat de fonduri europene pentru modernizare!!! Cat vom mai suporta noxele emanate???









