Începe citirea contoarelor de energie termică montate la consumatori

109
17 sec citire
Începe citirea contoarelor de energie termică montate la consumatori - x-contoare-1745566325.jpg
Termoficare Constanța anunță că începând de luni, 28 aprilie, angajații instituției vor proceda la citirea contoarelor de energie termică montate la consumatori. Pe această cale, consumatorii sunt rugați să asigure la data programată conform planificării de pe site-ul societății, accesul la contoarele de energie termică. Cei care primesc factura în format electronic vor primi toate informațiile prin e-mail.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0473 secunde