Începe distribuirea facturilor de energie termică către asociaţiile de proprietari

159
< 1 min citire
Începe distribuirea facturilor de energie termică către asociaţiile de proprietari - x-facturi-1757419920.jpg
Termoficare Constanţa informează asociaţiile de proprietari că în perioada 10 - 12 septembrie, programul de distribuire al facturilor de la punctele termice cunoscute acestora este următorul: între orele 8:30 - 10:30 și 14:00 - 16:00. Începând de luni, 15 septembrie, reprezentanții legali ai asociațiilor de proprietari care nu au ridicat factura de la punctul termic, o pot ridica de la sediul societății Termoficare Constanța, situat pe strada Badea Cârțan nr. 14 A. „Rugăm asociațiile de proprietari să ne comunice o adresă de e-mail validă necesară expedierii facturii, astfel încât să se evite pe viitor deplasarea la punctul termic", au precizat angajaţii instituţiei.

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Articole pe aceeași temă

Pagina a fost generata in 0.0613 secunde