FC Farul riscă să rateze play-off-ul

386
4

FC Farul a terminat la egalitate, scor 1-1, sâmbătă, pe teren propriu, în meciul cu Unirea Slobozia, din cadrul etapei 20 a ligii 2, ratând astfel ocazia să urce pe un loc ce i-ar permite accederea în play-off.

După această remiză, Farul s-a clasat pe locul 8, cu 18 puncte, la 3 distanță de ocupanta locului 6, SC Bacău.

Pentru echipa constănțeană, golul a fost marcat de Apostol, în minutul 67, iar pentru oaspeți a înscris Jianu, în minutul 82.
În etapa următoare, formația pregătită de tehnicianul Ștefan Nanu va întâlni acasă pe Rapid București, confruntare programată pentru 22 martie. Au evoluat pentru Constanța: Puia - Nițescu, Ghinea, Bumbac, Mansur (Barna 65') - Scărlătescu, Apostol, Tothăzan (Florea 13'), Lădaru - Igiroșanu și Ivanovici. Iată și celelalte rezultate ale etapei XX: Rapid CFR Suceava - SC Bacău (1-2), Dunărea Galați - Unirea Tărlugeni (1-1), ACS Berceni - Gloria Buzău (1-1) și Rapid București - CS Municipal Studențesc Iași (0-2).

Dum!Dum!
17 martie 2014
Bravo!

Oare de ce mai jucati fotbal? Sau, voi chiar jucati fotbal?

mine
@1

daca te-ai obosi sa te duci la stadion si nu ai bate campii in fata calculatorului, ai fi vazut ca baietii au jucat bine, dar au fost FURATI de un nenorocit care a ajuns arbitru din greseala...dar e greu sa fii suporter adevarat si mult mai usor sa dai cu pietre...

suporter fc farul
Ce usor este sa critici si sa nu te uiti la meci

Ai tot dreptul la libera expresie, insa uitate la meci, inainte sa critici si vei vedea ca arbitrul a fost un nesimtit in acest meci, iar baietii de la FC Farul au jucat cu sufletul. E ca si cum un arbitru de box il tine de maini pe un boxer, pentru ca adversarul celalt sa poata castiga prin K0

Răspuns la: Bravo!
Adăugat de : Dum!Dum!, 17 martie 2014
pochette chanel pas cher
25 martie 2014

Hi would you mind stating which blog platform you're working with? I'm going to start my own blog soon but I'm having a hard time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I'm looking for something completely unique. P.S My apologies for getting off-topic but I had to ask!| pochette chanel pas cher http://??ite-officiel-chanel.sirinematta.com