Fotbal / CS Turnu Severin - FC Viitorul, scor 1-1 la pauză

173
1

Scorul la pauză a meciului dintre CS Turnu Severin și FC Viitorul este de 1-1, contând pentru etapa a 17-a a Ligii 1.

Golurile au fost marcate de Benzar, care a deschis scorul în min 9, cu un șut plasat la colțul scurt, și Vancea, în min. 13, care a trimis mingea în plasă cu capul, după o centrare venită din partea lui Neacșu.

Iată echipele:

FC Viitorul: Buzbuchi -Bălașa, Bejan, Larie, Toșca - Lazăr, Benzar, Vaștag - Alibec, Dică, Chițu
Rezerve: Vâtcă, Turcu, Cârstocea, Gavra, Puțanu, Albu, Herea.

CS Turnu Severin: Ștețca - Mitic, Durimel, Dandea, Kader - Neacșa, Dragalina, Olah, Zaharia - Moutinho - Vancea
Rezerve: Iordan, Bălău, Buleică, Thomas, Pătrașcu, Giurgiu, Arnăutu.