Vineri, 05 Iunie 2026

În luna august Oferte speciale de sezon, la Hotel Rhodos din Eforie Nord

de Cuget Liber Luni, 01 August 2011 543 < 1 min citire
Oferte speciale de sezon, la Hotel Rhodos din Eforie Nord
Conducerea Hotelului Rhodos din Eforie Nord a decis ca, în luna august, să ofere discounturi substanțiale la cazare turiștilor care vin în stațiune în mod organizat sau optează pentru sejururi de durată mai lungă.
Clasificat la trei stele, hotelul este amplasat în zona Acapulco - Debarcader, la aproximativ 100 de metri de mare, turiștilor fiindu-le puse la dispoziție camerele spațioase, dotate cu tot confortul: aer condiționat, cabină de duș, TV LCD, cablu satelit, internet gratuit (wireless), telefon, mini-bar, frigider, balcon (pentru camerele de la etajele I și II).
Lucru foarte important, unitatea dispune de o parcare proprie, care acoperă toate locurile de cazare și care este permanent păzită.
Lângă hotel, se află clinica balneoclimaterică recunoscută la nivel internațional pentru diversele tratamente oferite pentru îmbunătățirea sănătății turiștilor și nu numai. Bogățiile naturale, nămolul sapro-pelic și apa de ghiol sunt binecunoscute oriunde în lume pentru excepționala lor valoare curativă.
Rezervări se pot face la tel. 0733.131.989, 0241.741.007 sau pe e-mail: rezervari@hotelrhodos. ro. Galeria de imagini și oferta de cazare, pe site-ul www.hotelrhodos.ro.
Taguri
Articolul anterior Cazare pe litoral - unde sunt cele mai mici sau cele mai mari prețuri
Articolul următor De unde vin numele celor mai cunoscute branduri din lume

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Diverse

Ultima oră

Titlurile zilei