Vineri, 05 Iunie 2026

Accident rutier în Constanța. O șoferiță a ajuns la spital

de Andreea ILIESCU Luni, 09 Decembrie 2013 154 < 1 min citire
Accident rutier în Constanța. O șoferiță a ajuns la spital
O tânără de 26 de ani a ajuns la spital după ce a provocat un accident rutier, produs în noaptea de duminică spre luni, în municipiul Constanța. 
Andra Ramona Tudor, de 26 de ani, conducea un Renault pe strada Calafatului din municipiu. La un moment dat, ajungând la intersecție cu strada Vârful cu Dor, șoferița nu a respectat semnificația indicatorului rutier "Oprire", a pătruns în intersecție, unde a intrat în coliziune cu un Mitsubishi, condus regulamentar de Gheorghe Cătălin Vieru, de 32 de ani. 
În urma impactului, tânăra a fost transportată la spital, unde a avut nevoie de îngrijiri medicale, însă se află în afara oricărui pericol. 
Taguri
Articolul anterior Tot mai multe "plicuri verzi" pe străzile Constanței
Articolul următor Lucrări RAJA. Localitatea Mihail Kogălniceanu, fără apă rece, mâine, timp de zece ore

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei