Sâmbătă, 06 Iunie 2026

Patru tineri prinși cu droguri, în zona Gării din Constanța

de Andreea PERHAIȚĂ Marţi, 29 Ianuarie 2019 420 28 sec citire
Patru tineri prinși cu droguri, în zona Gării din Constanța
Patru tineri au fost prinși cu droguri în zona Gării din Constanța. Jandarmii Grupării Mobile Constanța care patrulau în perimetrul Gării  i-au surprins pe cei patru în timp ce-și confecționau țigarete artificiale (jointuri). Asupra acestora, în buzunarele interioare ale gecilor, jandarmii au mai găsit un grinder metalic și 11 pliculețe autosigilante transparente cu fragmente vegetale de culoare verde- maronie cu miros înțepător. 
Tinerii au vârste cuprinse între 22 și 27 de ani. Grinderul și pliculețele cu fragmente vegetale găsite asupra lor au fost predate Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate Constanța, în vederea continuării cercetărilor.
Taguri
Articolul anterior Nereguli în piețe și supermarketuri. Tone de carne confiscată și distrusă de inspectorii sanitar-veterinari
Articolul următor Soare și maxime de 12, 13 grade Celsius, astăzi, la Constanța

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei