Vineri, 05 Iunie 2026

S-a dat ALARMA! Polițiștii caută o fată care a anunțat că e SECHESTRATĂ

de Cuget Liber Luni, 14 Octombrie 2019 2157 < 1 min citire
S-a dat ALARMA! Polițiștii caută o fată care a anunțat că e SECHESTRATĂ
Polițiștii din județul Olt caută, la această oră, o fată care a anunțat, printr-un apel de 20 de secunde la 112, că este sechestrată, fără a oferi alte informații, precum nume, o posibilă locație, vârstă etc.
Purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliție Județean (IPJ) Olt, Cristian Grigorescu, a menționat că nu este cunoscut numărul de pe care a fost efectuat apelul telefonic.
"La data de 14.10.2019, IPJ Olt a fost sesizat de o persoană de sex feminin (nu se cunoaște numărul de telefon) despre faptul că este sechestrată, fără a oferi alte detalii. Apelul a durat aproximativ 20 de secunde. În acest moment, se fac verificări pentru identificarea apelantei. Facem apel la cetățeni să acorde sprijin polițiștilor aflați în teren", a spus Grigorescu. 
Taguri
Articolul anterior Ofensiva turcă în nordul Siriei. Civili îngroziți, teroriști evadați din pușcării
Articolul următor Remus Negoi, candidatul USR la funcția de președinte al Consiliului Județean Constanța

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Eveniment

Ultima oră

Titlurile zilei