Sâmbătă, 06 Iunie 2026

Michael Bolton concertează pe litoral, pe 30 iulie

de Cuget Liber Miercuri, 28 Iulie 2010 476 < 1 min citire
Michael Bolton concertează pe litoral, pe 30 iulie
Cântărețul Michael Bolton vine să promoveze în România ultimul său album, "One World One Love". Concertul de la Constanța poartă numele ultimului său hit, "Murder My Heart", melodie ce a fost compusă de Bolton împreună cu Lady Gaga, și se va desfășura în Portul Constanța, la Poarta 1, pe 30 iulie, de la ora 21:00.
Când a aflat că show-ul va avea loc la malul mării, cerințele artistului au fost: hotel de 5 stele, cât mai aproape de mare, piscină cu jacuzzi, bucătar personal și pistă de aterizare pentru elicopter. Astfel că interpretul se va caza la Hotel Rex.
Biletele au prețurile cuprinse între 60 și 200 de lei, unul dintre locurile de unde pot fi achiziționate fiind Casa de Cultura Constanța.
Taguri
Articolul anterior Nou-promovatele n-au avut succes la debutul în Liga 1 (Clasament)
Articolul următor Daniel Craig, în rolul principal din lungmetrajul "The Girl With the Dragon Tattoo"

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei