Duminică, 07 Iunie 2026

"Nu există termeni de comparație între el și ceilalți bărbați din viața mea"

de Cuget Liber Marţi, 05 August 2014 224 < 1 min citire
"Nu există termeni de comparație între el și ceilalți bărbați din viața mea"
Denisa Botcari, cea care a avut o relație de scurtă durată cu Adrian Cristea, ar fi noua blondă din viața lui Bote. După ce s-au afișat împreună și chiar au fost surprinși sărutându-se, Denisa recunoaște că designerul a prins-o în mrejele sale.
"Ne-am simțit foarte bine în club. Chiar foarte bine. Vă invit să-l întrebați pe el despre relația noastră. E un bărbat extraordinar. Mie îmi place să mă îndrăgostesc. Sunt îndrăgostită de mare. Ar fi ceva rău dacă m-aș îndragosti de el? Nu există comparație între Cătălin și alți bărbați din viața mea", a declarat Denisa Botcari la Antena Stars.
Denisa Botcari e un fost "Iepuraș" Playboy care trăiește la Londra, iar de câteva săptămâni se află în vacanță în România. După ce "i-a dat papucii" lui Adrian Cristea, deoarece fotbalistul nu-i era tocmai fidel, blonda de 22 de ani i-a căzut cu tronc și lui Cătălin Botezatu.
Taguri
Articolul anterior Lucrări RAJA. Vezi aici ce zone din Constanța rămân fără apă rece, mâine
Articolul următor Alicia Keys, însărcinată din nou

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei