Vineri, 05 Iunie 2026

Mariah Carey: "Prefer să cânt cu un porc, decât cu J.Lo"

de Cuget Liber Joi, 10 Ianuarie 2008 554 < 1 min citire
Rivalitatea dintre divele internaționale este arhicunoscută, însă nu s-a mers decât în cazuri excepționale până la acuzații sau insulte grave. Asta până când Mariah Carey, cunoscută pentru gafele sale monumentale, a decis să deschidă din nou gura. Ea a anunțat recent că, decât să facă un duet cu Jennifer Lopez, "mai bine m-aș urca pe scenă cu un porc". Astfel, ea a pus capăt categoric speculațiilor care anunțau că plănuiește să cânte cu J.Lo și insistă că acest lucru "nu se va întâmpla niciodată". Normal, de vreme ce a comparat-o pe rivala ei cu un porc.
Întrebată în cadrul unei emisiuni de televiziune despre o posibilă colaborare pe scenă cu soția lui Marc Anthony, Mariah a replicat nervoasă: "Cânt mai bine cu un porc! Un duet format din mine și Jennifer Lopez nu va avea loc niciodată".
Taguri
Articolul anterior REF: Președintele României, Traian Băsescu, a transmis astăzi, 08 ianuarie a.c., o scrisoare Primului Ministru, Călin Popescu-Tăriceanu.
Articolul următor Alternanța stărilor de spirit extreme, simptom al bolii psihice

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Monden

Ultima oră

Titlurile zilei