După relația tumultoasă cu fostul antrenor al echipei Steaua, Vica lui Piți tot la fotbaliști se gândește. Victoria Blochina, pe numele ei real, a declarat într-o emisiune televizată la Kanal D că există un sportiv cu care ar vrea să aibă o relație de amor. Mourinho, antrenorul de la Real Madrid, pare să fie pe placul fostei amante a lui Pițurcă.
- Publicitate -
"Dacă am foarte mulți prieteni fotbaliști, antrenori. Ce să fac? Poate ajung la Mourinho. Îmi place foarte mult. Poate ajung să mă combin cu el", a spus blonda.
Fotoreporterii Click! au surprins-o, zilele trecute, în oraș cu Ronny Levy, antrenorul care a pregătit și Steaua, și Unirea Urziceni și care acum stă pe banca tehnică a celor de la Anorthosis Famagusta.