Luni, 08 Iunie 2026

Gina Pistol a ajuns la Poliție! "Fete care au cumpărat produsul au zis că le-a durut capul"

de Alina DRACOPOL Vineri, 02 Iunie 2023 253 < 1 min citire
Gina Pistol a ajuns la Poliție! "Fete care au cumpărat produsul au zis că le-a durut capul"
Gina Pistol a ajuns direct la poliție după nunta cu Smiley! Vedeta care a devenit recent și mămică e victima unei rețele infracționale care se folosește de imaginea ei pentru a vinde produse de slăbit.
„Oamenii ăia îmi folosesc în mod abuziv și numele, și imaginea. Și, din păcate, este o rețea din asta dubioasă de care nu poți să dai. Și Adda a pățit-o și, la fel. Poliția nu are ce să le facă, din păcate.
De ceea ce îmi pare rău este că sunt fete care au cumpărat produsul ăla și au zis că le-a durut capul, au avut stări de amețeală. Eu nu am recomandat niciodată acel produs. Îmi folosesc în mod abuziv numele și imaginea. Din păcate nu am ce să fac. Nici nu am avut în perioada asta când să mă ocup (n.r.: din cauza pregătirilor pentru nuntă)”, a declarat Gina Pistol, în exclusivitate pentru FANATIK.
Taguri
Articolul anterior 80 de autoturisme, microbuze şi motociclete furate, descoperite la frontieră în primele patru luni din acest an
Articolul următor Portul Constanța, la TransLogistica Caspian - Baku, Azerbaijan

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Social

Ultima oră

Titlurile zilei