Luni, 22 Iunie 2026

Imagine așteptată de mulți constănțeni. O parte din fântânile arteziene au fost puse în funcțiune

de Andreea ANDRONACHE Luni, 22 Iunie 2026 165 21 sec citire
Imagine așteptată de mulți constănțeni. O parte din fântânile arteziene au fost puse în funcțiune
O parte din fântânile arteziene din zona centrală a municipiului Constanța au fost puse în funcțiune după ce, în ultimele săptămâni, au fost supuse unor lucrări. Pe durata intervențiilor, acestea au fost împrejmuite cu garduri de protecție.
Odată cu punerea lor în funcțiune, zona a redevenit un punct de atracție pentru trecători. Mai mulți copii au fost surprinși jucându-se în apropierea jeturilor de apă, profitând de temperaturile ridicate din aceste zile.
Taguri
Articolul anterior Agresiune în plină stradă la Medgidia. Trei bărbați au fost reținuți
Articolul următor Rețea de traficanți srilankezi, destructurată de DIICOT. Drogurile vândute la petreceri ar fi ucis un tânăr

Comentează știrea

Nu există comentarii introduse pentru acest articol!

Alte știri din sectiunea Social

Ultima oră

Titlurile zilei